Akademia Salonów Bezpiecznych

Akademia Salonów Bezpiecznych to miejsce, w którym znajdziecie wszystkie informacje na temat prowadzonych szkoleń, materiały szkoleniowe i dostęp do webinariów na żywo. Już wkrótce pojawi się także możliwość rozwiązania testu online, czyli pierwszego stopnia weryfikacji polecanych doradców i salonów!

  1. Zgłoś siebie lub swój salon wypełniając ankietę
  2. Zdaj test online
  3. Spotkaj się z komisją egzaminacyjną
  4. Odbierz licencję wyłącznego lokalnego doradcy programu Dom Bezpieczny
  5. Korzystaj z naszych materiałów i działań promujących

Materiały do pobrania:

Vademecum bezpieczeństwa – podręcznik dla doradców, który stanowi zarazem zakres merytoryczny programu szkolenia i pomoc sprzedażową.

Logotyp programu Dom Bezpieczny

O programie szkoleniowym

Szkolimy:

Kto?

Koalicja Dom Bezpieczny, tworzona przez najważniejszych dostawców i producentów stolarki budowlanej, stowarzyszenia branżowe, media, laboratoria badawcze i instytuty krajowe.

Kogo?

Doradców w salonach dystrybucyjnych z całego kraju, które posiadają w swojej ofercie przynajmniej jeden produkt o zwiększonej odporności na włamanie.

W jakim zakresie?

Z projektowania systemu zabezpieczeń budynków, w tym przede wszystkim stolarki budowlanej zwiększającej bezpieczeństwo użytkowników.

W jakim celu?

Żeby utworzyć grupę profesjonalnych dystrybutorów wyspecjalizowanych w zakresie bezpieczeństwa domów i mieszkań w skali całego kraju.

Jak?

Szkolenia online, panele dyskusyjne, filmy instruktażowe, podręczniki drukowane, egzaminy regionalne, pytania do ekspertów.

Kiedy?

Proces szkolenia rozpoczyna się w listopadzie i będzie trwać do lipca 2018 roku. Wtedy powstanie mapa Salonów Bezpiecznych rekomendowanych przez całą koalicję Dom Bezpieczny.

Film promujący program szkoleniowy:

Webinarium wprowadzające:

Okna


DrzwiBramy


Rolety i osłony


Automatyka


Czujniki i alarmy