O Programie

Przez tę stronę internetową, nasz profil na Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz kanał na YouTube promujemy bezpieczne zachowania i produkty dzięki którym poczujemy się bezpieczniej w domu. Dzięki współpracy z firmami, stowarzyszeniami, mediami oraz ludźmi dostarczamy rzetelną wiedzę na temat zagrożeń i mówimy o przeciwdziałaniu. To wszystko po to, abyś Ty czuł się bezpieczniej. Trafiając w to miejsce udowadniasz, że rzetelne informowanie o bezpieczeństwie jest realną potrzebą. Twój Dom też może być bezpieczny!

W drodze branżowych dyskusji, dochodzenia do konsensu, wypracowujemy standardy rozwiązań bezpiecznych. W przystępny sposób prezentujemy, które powszechnie występujące opinie na temat bezpieczeństwa są prawdziwe, a które nie powinny za takie uchodzić. Organizacje branżowe oraz instytuty biorące udział w akcji społecznej Dom Bezpieczny czuwają nad zawartością merytoryczną i dbają o jej obiektywizm. Dzięki temu możemy przekazywać przydatne informacje!

Być może reprezentujesz firmę lub media które chciałyby przyłączyć się do inicjatywy? Daj nam znać, a z pewnością razem sprawimy, że będzie bezpieczniej!

Koniecznie zajrzyj na nasz kanał na YouTube. To potężna składnica wiedzy! Za wszelkie okazane wsparcie serdecznie DZIĘKUJEMY!

Partnerzy strategiczni
Partnerzy
Uczestnicy
Patroni
13
Lip

Dom Bezpieczny w kolejnych mediach!

W ramach akcji #PoznajSąsiada postanowiliśmy przypomnieć Polakom, jak zabezpieczyć swoje domy podczas wakacyjnych wyjazdów. Temat podchwyciły największe media w Polsce, co zaowocowało kolejnymi publikacjami na temat naszego programu i prowadzonych przez nas działań.

29
Cze

Konferencja branży security

8 czerwca w hotelu Westin odbyła się druga konferencja Warsaw Security Summit. Przybyło ponad 450 gości, prawie o połowę więcej niż przed rokiem. Imprezie patronowało 11 firm, w większości liderów branży elektronicznych zabezpieczeń. Patronatem honorowym objęło ją dziewięć organizacji i instytucji.

14
Cze

Wakacje bezpieczne

Jak wynika ze statystyk, Polacy wypoczywają poza miejscem zamieszkania około 15 dni rocznie. W tym czasie ich mieszkania są łakomym kąskiem dla złodziei, ale to nie wszystko – lista zagrożeń jest znacznie dłuższa. Jak im zapobiegać i dlaczego warto poprosić o pomoc sąsiadów? Zobaczcie naszą listę rzeczy, które powinniście wykonać przed wyjazdem, by wakacje były … Czytaj dalej Wakacje bezpieczne

6
Cze

Mistrzowski konkurs Domu Bezpiecznego!

Już 14 czerwca rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej i z tej okazji Dom Bezpieczny organizuje wielki konkurs z cennymi nagrodami! Przypomnijmy, że partnerzy koalicji Dom Bezpieczny – firmy FAKRO i WIŚNIOWSKI są sponsorami reprezentacji Polski, a twarzą firmy KRISPOL jest Łukasz Piszczek.