O Programie

Przez tę stronę internetową, nasz profil na Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz kanał na YouTube promujemy bezpieczne zachowania i produkty dzięki którym poczujemy się bezpieczniej w domu. Dzięki współpracy z firmami, stowarzyszeniami, mediami oraz ludźmi dostarczamy rzetelną wiedzę na temat zagrożeń i mówimy o przeciwdziałaniu. To wszystko po to, abyś Ty czuł się bezpieczniej. Trafiając w to miejsce udowadniasz, że rzetelne informowanie o bezpieczeństwie jest realną potrzebą. Twój Dom też może być bezpieczny!

W drodze branżowych dyskusji, dochodzenia do konsensu, wypracowujemy standardy rozwiązań bezpiecznych. W przystępny sposób prezentujemy, które powszechnie występujące opinie na temat bezpieczeństwa są prawdziwe, a które nie powinny za takie uchodzić. Organizacje branżowe oraz instytuty biorące udział w akcji społecznej Dom Bezpieczny czuwają nad zawartością merytoryczną i dbają o jej obiektywizm. Dzięki temu możemy przekazywać przydatne informacje!

Być może reprezentujesz firmę lub media które chciałyby przyłączyć się do inicjatywy? Daj nam znać, a z pewnością razem sprawimy, że będzie bezpieczniej!

Koniecznie zajrzyj na nasz kanał na YouTube. To potężna składnica wiedzy! Za wszelkie okazane wsparcie serdecznie DZIĘKUJEMY!

Partnerzy strategiczni
Partnerzy
Uczestnicy
Patroni
22
Maj

#PoznajSąsiada: przed nami Europejski Dzień Sąsiada!

Przeciwwłamaniowe okna i drzwi, monitoring, grupy ochroniarskie – te rozwiązania mają wpływ na bezpieczeństwo naszych domów, ale bez jednego ważnego elementu mogą okazać się mniej skuteczne. O czym mowa? O dobrych relacjach sąsiedzkich! Żmudne analizy, rozmowy z funkcjonariuszami policji oraz porównanie wyników badań doprowadziły nas do tak przełomowego wniosku. To w końcu sąsiad ostrzeże przed … Czytaj dalej #PoznajSąsiada: przed nami Europejski Dzień Sąsiada!

27
Kwi

Produkty gwarantujące bezpieczeństwo

Logo Domu Bezpiecznego stało się synonimem bezpieczeństwa domów i domowników. Dlatego postanowiliśmy oznaczyć nim produkty koalicjantów programu, które są gwarantem bezpieczeństwa, najwyższej jakości i wzorem dla innych producentów z branży. Listę produktów nagrodzonych znakiem jakości Dom Bezpiecznego poznaliśmy 25 kwietnia podczas międzynarodowych targów Securex w Poznaniu.  

17
Kwi

Gmina Bezpieczna

Dom Bezpieczny  organizuje podczas poznańskich targów Securex konferencję „Gminy Bezpieczne”. To początek naszego nowego projektu, którego celem jest stworzenie ogólnopolskiego rankingu gmin stawiających na bezpieczeństwo mieszkańców oraz działających na rzecz bezpieczeństwa obiektów użyteczności publicznej.

16
Kwi

Zapraszamy na Securex

W dniach 23-26 kwietnia w Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się targi Securex – największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej. Nie zabraknie na nim Programu Dom Bezpieczny oraz koalicjantów. Zapraszamy na nasze stoisko!