Nasi koalicjanci

Firma już od 1999 roku produkuje stolarkę okienną na miarę potrzeb klientów, zarówno z PVC, drewna, jak i aluminium. Każdy produkt tworzony jest na indywidualne, specjalne zamówienie i dostosowany do życzeń klienta. Firma Witraż nie produkuje okien na wagę, a wierzy, że okna pochodzące z Witraża są naprawdę wyjątkowe.
FIBARO wzbogaca życie ludzi na całym świecie poprzez tworzenie komfortowej, przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni domowej. Dzięki ambicji i kreatywności pracowników dostarcza inteligentne, komplementarne rozwiązania, które zachwycają Klientów na całym świecie.
Firma FKS Okucia Okienne i Drzwiowe powstała w 1998 roku. Od samego początku firma ukierunkowana była na wysoką jakość oraz szybkość realizacji zamówień. Główną specjalnością jest produkcja aluminiowych klamek do okien i drzwi.
Firma eltrox.pl jest dystrybutorem wysokiej jakości monitoringu, systemów alarmowych, automatyki domowej i innych multimediów służących bezpieczeństwu domu.
Marka DAKO stworzona przez braci Studzińskich w 1994 r. to dzisiaj firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji okien i drzwi z PVC, drewna i aluminium oraz rolet zewnętrznych i bram garażowych.
Firma OKNOPLAST Sp. z o.o. jako pierwsza w Polsce uzyskała certyfikat na okno o podwyższonej odporności na włamanie w klasie WK2 (odpowiednik obecnej klasy RC2). Firma była wielokrotnie nagradzana za innowacyjność, prędkość rozwoju i osiągane wyniki finansowe, m.in. przez Centrum Analiz Branżowych tytułem Lidera Rynku Stolarki.
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik" rozpoczęło działalność w styczniu 2012 r . Po pięciu latach istnienia ma 8000 obserwatorów oraz zrzesza ponad 1500 członków.
Mirola to firma działająca od 1991 roku. Rolety zewnętrzne to pierwszy produkowany przez nią asortyment. Z biegiem lat włączono do cyklu produkcyjnego bramy sekcyjne garażowe, bramy sekcyjne przemysłowe oraz bramy rolowane i parapety. Niedawno firma rozpoczęła produkcję moskitier ramkowych.
Aluplast sp. z o.o. jest największym na rynku polskim dostawcą systemów okiennych z PVC. Okna i drzwi z PVC w oparciu o oferowane przez firmę systemy wykonuje obecnie w Polsce ponad 200 autoryzowanych producentów okien.
W skład Grupy Fakro, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży.
Aluprof S.A. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Dzięki ponad 50 letniemu doświadczeniu firma Aluprof S.A. posiada ponad 1300 stałych klientów.
WIŚNIOWSKI to ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.