Nasi Partnerzy /FIBARO

Kluczowe wartości:

Odwaga

W FIBARO nie podążamy bezkrytycznie za trendami. My je wyprzedzamy i kreujemy nowe. Nie naśladujemy konkurencji. Nie powielamy pomysłów. Odczytując nie tylko aktualne, ale i przyszłe potrzeby naszych Klientów, mamy odwagę tworzyć nowe standardy i definiować stare pojęcia na nowo. Odważnie wytyczamy cele strategiczne i wcielamy w życie śmiałą wizję o inteligentnym i przyjaznym DOMU FIBARO, opartym na komplementarności Systemu oraz wspieranym rozwiniętą siecią Profesjonalnych Instalatorów.

Komplementarność

Nasze produkty stanowią wzajemnie dopełniający się System, tworzący sieć bezprzewodowych połączeń dla poczucia kontroli, bezpieczeństwa i przyjemności domowników. Komplementarny System FIBARO zaspokaja osiem podstawowych potrzeb Klienta w zakresie: Oświetlenie, Bramy i Rolety, Klimat/HVAC, Safety, Security, Multimedia, Ogród, Nastrój. Komplementarność Systemu odzwierciedla również nasze podejście do własnej organizacji działającej jak dobrze wyregulowany mechanizm oparty na spójnym działaniu poszczególnych jego części.

Przyjazność

Tak jak przyjazne w montażu i użytkowaniu są nasze produkty, tak również FIBARO chce być postrzegane jako firma przyjazna i otwarta na wszelkie integracje. Świadomie budujemy spójny wizerunek firmy odpowiedzialnej, dbającej o Klientów i pracowników oraz kreującej najlepsze rozwiązania. Wkraczając w prywatność domowego zacisza naszych Klientów zapewniamy im jednocześnie komfort bezpieczeństwa danych poprzez szyfrowanie komunikacji. Naszym pracownikom dajemy natomiast możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych, zapewniając im przyjazne i twórcze środowisko pracy służące podnoszeniu kompetencji całej organizacji.

Kreatywność

Pracując nad koncepcją inteligentnego domu tworzymy system połączonych ze sobą urządzeń, dzięki którym można zarządzać przestrzenią domową za pomocą jednego przycisku, gestu lub słowa. Nasze wizjonerskie urządzenia ubieramy w nowoczesną formę, czego efektem są funkcjonalne produkty będące jednocześnie dziełami sztuki użytkowej. Modułowość i komplementarność Systemu FIBARO wyzwala również kreatywność naszych Klientów, pozwalając im elastycznie łączyć i programować jego elementy oraz samodzielnie tworzyć spersonalizowane tło codziennego życia. W ten sposób FIBARO tworzy nową definicję domu. Wcielając marzenia w życie kreujemy inteligentny DOM FIBARO.

Fibar Group S.A.

Tel. +48 734 462 908

mail: recepcja@fibargroup.com

www.fibaro.com