Nasi Partnerzy /MACO

MACO Polska powstała w 1998. Olbrzymi wzrost MACO na tym rynku, strategiczne położenie Polski jako trampoliny na sąsiednie rynki oraz zwiększone zapotrzebowanie na usługi logistyczne wymagały istotnych zmian w organizacji i procesach. Od chwili uruchomienia w pełni zautomatyzowanego magazynu wysokiego składowania przez MACO Polska Sp. z o.o. w połowie 2005 roku placówka koncentruje się wyłącznie na regulowaniu i optymalizacji usług logistycznych. Co ciekawe, Polski oddział MACO jest pierwszym utworzonym poza austriacką siedzibą.

MACO utrzymuje stałą najlepszą jakość w działaniu i wytrzymałości powierzchni swoich produktów, potwierdzoną bieżącymi benchmarkingami. Rodzinna firma z siedzibą w Salzburgu podaje się za oferenta klasy premium ze wskazaniem na pewną jakość i wytrzymałość produktów wytwarzanych w swoich placówkach zlokalizowanych wyłącznie w Austrii.

Ochrona przed włamaniem jest jednym z najistotniejszych wymagań funkcjonalności dotyczących okien i drzwi. Ponieważ im dłużej elementy konstrukcyjne wytrzymują w przypadku próby włamania, tym bardziej bezpieczne są dom, mieszkanie oraz mieszkańcy. Słowem kluczowym dla bezpieczeństwa jest mechaniczna blokada przeciwwłamaniowa. MACO specjalizuje się w rozwoju i produkcji okuć przeciwwłamaniowych.

MACO – Polska Sp. z o.o.

tel.: +48 32 301 23 30

fax: +48 32 301 23 32

e-mail: info@maco.pl