Produkty bezpieczne / Rolety i kraty / Zestaw roletowy RC3 MIROLA

Klasa: RC3

Jednostka badawcza: ROMB S.A.

Producent: MIROLA Miszka Sp. J.

Mikołowska 129, 43-180 Orzesze

  Rolety antywłamaniowe stanowią realną, potwierdzoną w toku wymagających badań, ochronę okien, pomieszczeń kasowych, obiektów szczególnego ryzyka etc. Ponadto pomimo spełnienia rygorystycznych norm atestu, rolety zachowują wszystkie pozostałe walory użytkowe, jak tłumienie hałasu dobiegającego z zewnątrz, pełne zaciemnienie itd.

Rolety te mogą być zamontowane na różne sposoby:

  1. Na mur
  2. Na nadprożu
  3. Do wnęki

Zalety rolet antywłamaniowych RC3:

  • Dzięki zabezpieczeniom antywłamaniowym oraz mocnym pancerzom rolety zdecydowanie utrudniają włamanie i chronią przed wandalizmem.
  • Wysokiej jakości materiały chronią przed nadmiernym nagrzewaniem i zewnętrznymi hałasami, gwarantują pełną dyskrecję i prywatność. Uniemożliwiają także potencjalnemu włamywaczowi zajrzenie do środa budynku.
  • Pianka termoizolacyjna wypełniająca pancerz w połączeniu z warstwą powietrza powstałą pomiędzy opuszczoną roletą i oknem skutecznie chroni przed stratami ciepła w zimie a latem zapewnia przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń.
  • Wszystkie elementy rolety, w tym elektryczne napędy i automatyka, posiadają gwarancję nawet do 60 miesięcy, dlatego nie trzeba się martwić o naprawy i wymianę części. Ponadto chronią okna przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi przedłużając ich żywotność.
  • Rolety są doskonale dobrane i dopasowane do najbardziej wyszukanych potrzeb, gdyż ich produkcja odbywa się na indywidualne zamówienie, po dokonaniu obmiarów i oględzin obiektu.
  • Dostępne napędy ręczne i elektryczne, zdalne sterowanie z programowaniem czasowym, automatyka zmierzchowa oraz wiatrowa i słoneczna powodują, iż użytkowanie rolet jest lekkie, łatwe i wygodne.
  • Szeroka paleta standardowych kolorów oraz oklein drewnopodobnych, a także możliwość lakierowania proszkowego wg kolorystyki RAL pozwala dopasować kolor rolety do indywidualnych wymagań i doskonale wkomponować ją w każdą elewację.

 www.mirola.pl