Aktualności / Do zobaczenia na Budmie!

Przed nami Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury – BUDMA 2018. Dom Bezpieczny również będzie uczestniczył w zaliczanym do jednego z najważniejszych w Polsce wydarzeń w branży. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko!

Stoisko Programu Dom Bezpieczny znajdą Państwo w hali 5 (miejsce 86B).

Codziennie w godzinach przedpołudniowych będziemy przeprowadzali seminaria dla funkcjonariuszy z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, podczas których przedstawimy metody działań włamywaczy i omówimy sposoby skutecznego zabezpieczania domów.

W dniu 31 stycznia serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów na lunch podczas którego przybliżymy naszą głośną akcję #PoznajZłodzieja oraz przekażemy materiały prasowe na jej temat. Zdradzimy również nasze plany na kolejne akcje edukacyjne i informacyjne.

W dniu 1 lutego przeprowadzimy za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych wideorelację na żywo.

Podczas targów swoją premierę będzie miało również nasze nowe wydawnictwo pt. “Ochrona przed włamaniem. Poradnik dla inwestora”. Publikacja powstała przy współpracy z Wydziałem Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu i będzie dystrybuowana w komisariatach na terenie całego województwa wielkopolskiego. Ponadto reprezentanci wielkopolskiej policji będą stałymi gośćmi naszego stoiska.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo z ubiegłorocznych targów Budma: