Nasi Partnerzy /Witraż

NAJWIĘKSI W REGIONIE

Już od 1999 roku produkujemy solidną stolarkę okienną na miarę Państwa potrzeb. Posiadamy nowoczesną, spełniającą surowe standardy europejskie, linię produkcyjną i oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta oraz jego zamówienia. Jako jedni z nielicznych uzyskaliśmy też prestiżowy certyfikat jakości Q-ZERT. Właśnie te cechy pozwoliły nam zyskać miano największego producenta PCV w regionie północno – wschodniej Polski.

PCV. DREWNO. ALUMINIUM.

Żaden z tych materiałów nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy znani nie tylko z produkcji okien PCV, ale również tych najbardziej wymagających – drewnianych. Produkujemy je na specjalnie zamówienie Klienta i zgodnie z jego życzeniem, wzbogacamy o poszczególne istotne detale. Wykonujemy także okna z profili aluminiowych i aluminiowo – drewnianych w bogatej wersji kolorystycznej.

JAKOŚĆ i ESTETYKA.

To kluczowe elementy na które kładziemy nacisk przy produkcji okien. Klienci z całej Europy upominają się o nasze nowe produkty i z powodzeniem sprzedają je na zagranicznych rynkach. Na stałe współpracujemy z rynkiem włoskim, angielskim, francuskim, rosyjskim, niemieckim, litewskim i łotewskim. Każdy z nich posiada swoje indywidualne gusta i upodobania, którym możemy sprostać bez najmniejszego problemu.

WITRAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

Tel. +48 (85) 713 13 70

mail: info@witrazokna.pl