Akademia Salonów Bezpiecznych

Akademia Salonów Bezpiecznych to miejsce, w którym znajdziecie wszystkie informacje na temat prowadzonych szkoleń, materiały szkoleniowe i dostęp do webinariów na żywo. Pierwszym stopniem weryfikacji wiedzy jest test online. Nie jest on trudny, ale wymaga nieco zaangażowania. Następnie osoby, które pozytywnie zdały test zostaną zaproszone na egzamin przed komisją.

  1. Zgłoś siebie lub swój salon wypełniając ankietę
  2. Zdaj test online: link do testu
  3. Spotkaj się z komisją egzaminacyjną
  4. Odbierz licencję wyłącznego lokalnego doradcy programu Dom Bezpieczny
  5. Korzystaj z naszych materiałów i działań promujących

Materiały do pobrania:

Vademecum bezpieczeństwa – podręcznik dla doradców, który stanowi zarazem zakres merytoryczny programu szkolenia i pomoc sprzedażową.

Logotyp programu Dom Bezpieczny

O programie szkoleniowym

Szkolimy:

Kto?

Koalicja Dom Bezpieczny, tworzona przez najważniejszych dostawców i producentów stolarki budowlanej, stowarzyszenia branżowe, media, laboratoria badawcze i instytuty krajowe.

Kogo?

Doradców w salonach dystrybucyjnych z całego kraju, które posiadają w swojej ofercie przynajmniej jeden produkt o zwiększonej odporności na włamanie.

W jakim zakresie?

Z projektowania systemu zabezpieczeń budynków, w tym przede wszystkim stolarki budowlanej zwiększającej bezpieczeństwo użytkowników.

W jakim celu?

Żeby utworzyć grupę profesjonalnych dystrybutorów wyspecjalizowanych w zakresie bezpieczeństwa domów i mieszkań w skali całego kraju.

Jak?

Szkolenia online, panele dyskusyjne, filmy instruktażowe, podręczniki drukowane, egzaminy regionalne, pytania do ekspertów.

Kiedy?

Proces szkolenia rozpoczyna się w listopadzie i będzie trwać do lipca 2018 roku. Wtedy powstanie mapa Salonów Bezpiecznych rekomendowanych przez całą koalicję Dom Bezpieczny.

Film promujący program szkoleniowy:

Webinarium wprowadzające:

Okna


DrzwiBramy


Rolety i osłony


Automatyka


Czujniki i alarmy


Test online

Rozwiąż test online pod wskazanym linkiem: https://dombezpieczny.com/egzamin/

UWAGA: do testu można podejść tylko raz! Po jego poprawnym rozwiązaniu będziesz miał możliwość wygenerować certyfikat potwierdzający wynik.

Jeżeli uzyskasz wynik negatywny będziesz musiał poczekać na ponowną możliwość rozwiązania testu.

Dołącz do naszej społeczności i poznaj ludzi takich jak Ty!
Klub Domu Bezpiecznego
Grupa Zamknięta
 

Dołącz do grupy

 

Społeczność dystrybutorów, właścicieli firm, sprzedawców oraz montażystów produktów przeciwwłamaniowych i innych służących bezpieczeństwu.