Nasi Partnerzy /budma

Targi BUDMA

czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.

Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.

Każdego roku w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich można spotkać wydawnictwo Forum Branżowe, niemalże wszystkich koalicjantów programu Dom Bezpieczny i od początku działalności także sam program. Na stoisku Dom Bezpieczny odbywają się konsultacje z ekspertami oraz służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, pokazy oraz premiery ważnych, merytorycznych podręczników tworzonych z największymi autorytetami branży zabezpieczeń w Polsce.

Targi budma są patronem merytorycznym koalicji Dom Bezpieczny od początku roku 2019 co jest dla nas niewątpliwie wyróżnieniem i docenieniem stale rozwijającego się programu edukacyjnego! Z pewnością owocem tej współpracy będzie stale zwiększana obecność Domu Bezpiecznego na targach budma, a także wspólna komunikacja wewnątrz branży stolarki budowlanej w trakcie całego roku.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z targów budma w roku 2018:

strona www: budma.pl