Aktualności / Dom Bezpieczny w największych polskich serwisach internetowych!

Miło nam poinformować, że w Onet.pl, Fakt24.pl oraz o2.pl opublikowano reportaże na temat włamywaczy, w którym znaczącą rolę odegrał Dom Bezpieczny oraz jego akcja #PoznajZłodzieja.

Reportaż autorstwa Moniki Rozpędek pt. „Wydaje ci się, że jesteś bezpieczny? Złodziej zdradza jak okrada mieszkanie” został opublikowany na stronach Onetu oraz Fakt24 w dniu 20 grudnia 2018 r. Serwisy te odwiedzają co miesiąc miliony internautów! W materiale znalazły się fragmenty wywiadu przeprowadzonego z Andrzejem, znanym z akcji #PoznajZłodzieja włamywaczem odsiadującym wyrok w Zakładzie Karnym w Płońsku.

W części merytorycznej materiału pojawiły się wypowiedzi Karola Klosa, koordynatora projektu Dom Bezpieczny. Ponadto  autorzy reportażu skorzystali z materiałów wideo przygotowanych na potrzeby Programu oraz jego mediów społecznościowych, takich jak YouTube i Facebook.

Materiał dostępny jest pod tym adresem: www.fakt.pl

Również w serwisie o2.pl można znaleźć materiał na temat włamywaczy autorstwa Jana Mullera. Wykorzystano w nim m.in. wywiady wideo przeprowadzone przez Dom Bezpieczny z zawodowym złodziejem Andrzejem. Rozmowy te były częścią akcji #PoznajZłodzieja.

Materiał dostępny jest pod tym adresem: www.o2.pl

To dla nas kolejne dowody, że tematyka bezpieczeństwa domu oraz domowników zaczyna przebijać się w przekazach medialnych i problematyka ta budzi coraz większe zainteresowanie zarówno środków masowego przekazu jak i społeczeństwa.