Aktualności / Dom Bezpieczny w kolejnych mediach!

W ramach akcji #PoznajSąsiada postanowiliśmy przypomnieć Polakom, jak zabezpieczyć swoje domy podczas wakacyjnych wyjazdów. Temat podchwyciły największe media w Polsce, co zaowocowało kolejnymi publikacjami na temat naszego programu i prowadzonych przez nas działań.

Miło nam poinformować, że Karol Klos z Programu Dom Bezpieczny wziął udział w emitowanym w stacji TVP2 programie Pytanie na Śniadanie. Wspólnie z mł. insp. Mariuszem Ciarką z Komendy Głównej Policji opowiadali o metodach działania złodziei i radzili, jak nie paść ich ofiarą w trakcie wakacji. To kolejny sukces medialny naszej koalicji w ostatnim czasie. Pytanie na Śniadanie to drugi najchętniej oglądany program poranny w Polsce. W okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2018 roku przyciągał przed telewizory około pół miliona widzów dziennie, co przełożyło się na niemal 10 proc. udziału w rynku. W 2017 roku program oglądało średnio 378 tys. widzów. Oznacza to największy wzrost w zestawieniu porannych programów telewizyjnych. Zachęcamy do obejrzenia programu z udziałem Domu Bezpiecznego.

Występ w TVP2 to nie koniec medialnej ofensywy Domu Bezpiecznego. Nasz materiał prasowy na temat bezpiecznych wakacji wzbudził zainteresowanie również portali internetowych. Artykuł na ten temat został opublikowany m.in. na stronach Wirtualnej Polski, najbardziej opiniotwórczego portalu internetowego w naszym kraju. To również największy polski serwis internetowy pod względem liczby unikalnych użytkowników. Zachęcamy do lektury artykułu stworzonego przez Wirtualną Polskę na podstawie informacji prasowej Domu Bezpiecznego.

Nie sposób nie pochwalić się również tym, że 12 lipca o godz. 20:00 Dom Bezpieczny zaistniał na antenie radiowej Czwórki! Karol Klos z Domu Bezpiecznego oraz ppor. Magdalena Pusz ze Służby Więziennej opowiedzieli o psychologii złodzieja, metodach jego działania oraz sposobach na obronę przed nim. Audycja Strefa Prywatna to prawie godzinna rozmowa z zaproszonymi do studia gośćmi, którzy rozmawiają na istotne tematy. Audycji będzie można posłuchać TUTAJ.