Aktualności / Nowe kanały komunikacji programu

Dom Bezpieczny od teraz obecny jest również w serwisach społecznościowych Instagram oraz Twitter. Rozwiązania te poszerzą możliwości komunikacyjne programu.

Oficjalny profil programu Dom Bezpieczny w serwisie Twitter dostępny jest pod adresem: https://twitter.com/Dom_Bezpieczny. Będą na nim zamieszczane aktualne informacje, ciekawostki związane z tematyką bezpieczeństwa oraz relacje z wydarzeń organizowanych przez Dom Bezpieczny. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu oraz do kontaktu za jego pośrednictwem.

Dom Bezpieczny w serwisie Twitter

Uzupełnieniem komunikacji programu jest również profil Domu Bezpiecznego w serwisie Instagram – trzecim co do wielkości serwisie społecznościowym na świecie. Zamieszczane w nim zdjęcia związane będą z aktualnymi wydarzeniami oraz z zagadnieniami poświęconymi tematyce bezpieczeństwa. Planowane są również relacje live oraz 24-godzinne wpisy Instagram Stories. Profil Domu Bezpiecznego dostępny jest pod adresem: https://www.instagram.com/dombezpieczny/. Zapraszamy do polubienia profilu i interakcji na Instagramie.

Dom Bezpieczny w serwisie Instagram

Dom Bezpieczny jest aktywny w następujących mediach społecznościowych: