Nasi koalicjanci

Dahua Technology to wiodący światowy producent urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej. Według raportu IHS 2016 Dahua zajmuje drugą pozycję na liście największych światowych producentów systemów telewizji dozorowej.
Firma już od 1999 roku produkuje stolarkę okienną na miarę potrzeb klientów, zarówno z PVC, drewna, jak i aluminium. Każdy produkt tworzony jest na indywidualne, specjalne zamówienie i dostosowany do życzeń klienta. Firma Witraż nie produkuje okien na wagę, a wierzy, że okna pochodzące z Witraża są naprawdę wyjątkowe.
FIBARO wzbogaca życie ludzi na całym świecie poprzez tworzenie komfortowej, przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni domowej. Dzięki ambicji i kreatywności pracowników dostarcza inteligentne, komplementarne rozwiązania, które zachwycają Klientów na całym świecie.
Firma FKS Okucia Okienne i Drzwiowe powstała w 1998 roku. Od samego początku firma ukierunkowana była na wysoką jakość oraz szybkość realizacji zamówień. Główną specjalnością jest produkcja aluminiowych klamek do okien i drzwi.
Firma eltrox.pl jest dystrybutorem wysokiej jakości monitoringu, systemów alarmowych, automatyki domowej i innych multimediów służących bezpieczeństwu domu.
Marka DAKO stworzona przez braci Studzińskich w 1994 r. to dzisiaj firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji okien i drzwi z PVC, drewna i aluminium oraz rolet zewnętrznych i bram garażowych.
Firma OKNOPLAST Sp. z o.o. jako pierwsza w Polsce uzyskała certyfikat na okno o podwyższonej odporności na włamanie w klasie WK2 (odpowiednik obecnej klasy RC2). Firma była wielokrotnie nagradzana za innowacyjność, prędkość rozwoju i osiągane wyniki finansowe, m.in. przez Centrum Analiz Branżowych tytułem Lidera Rynku Stolarki.
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik" rozpoczęło działalność w styczniu 2012 r . Po pięciu latach istnienia ma 8000 obserwatorów oraz zrzesza ponad 1500 członków.
Mirola to firma działająca od 1991 roku. Rolety zewnętrzne to pierwszy produkowany przez nią asortyment. Z biegiem lat włączono do cyklu produkcyjnego bramy sekcyjne garażowe, bramy sekcyjne przemysłowe oraz bramy rolowane i parapety. Niedawno firma rozpoczęła produkcję moskitier ramkowych.
Aluplast sp. z o.o. jest największym na rynku polskim dostawcą systemów okiennych z PVC. Okna i drzwi z PVC w oparciu o oferowane przez firmę systemy wykonuje obecnie w Polsce ponad 200 autoryzowanych producentów okien.
W skład Grupy Fakro, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży.
Aluprof S.A. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Dzięki ponad 50 letniemu doświadczeniu firma Aluprof S.A. posiada ponad 1300 stałych klientów.