Nasi koalicjanci

Plastixal to prężnie rozwijający się na rynkach europejskich polski producent okien i drzwi z PVC i aluminium.
Tremco illbruck to firma specjalizująca się w segmencie uszczelnień, klejów oraz powłok stosowanych w budownictwie i przemyśle wytwórczym.
Firma PETECKI to jeden z największych polskich firm produkujących i montujących stolarkę okienną najnowszej generacji z PCV i aluminium. Wizytówką firmy jest najwyższa jakość, trwałość i niezawodność potwierdzone licznymi certyfikatami. Firma powstała w 1995 roku, w Łodzi przez małżeństwo Edytę i Ignacego Peteckich. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w krótkim czasie zajęła jedno z czołowych miejsc wśród producentów stolarki otworowej w Polsce, a z biegiem lat również w Europie.
Hoppe - dobra klamka. Firma założona przez Friedricha Hoppe w 1952 roku, obecnie zatrudnia 3000 osób w 7 zakładach w Europie i USA. Siedziba Grupy znajduje się w Szwajcarii. HOPPE jest jednym z liderów w dziedzinie rozwoju, produkcji i dystrybucji systemów okuć do drzwi i okien w Europie.
Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.
Firma Hensfort produkuje okna od ponad 20 lat. Produkty firmy Hensfort można kupić nie tylko w Polsce, gdzie są produkowane, ale także w Niemczech, Włoszech, Francji, Holandii, Czechach, Słowacji, Ukrainie oraz w USA. Klienci Hensfort pochodzą z różnych państw oraz kultur, ale każdy z nich wymaga jednego - najwyższej jakości.
EKO-OKNA S.A. jest jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w Europie. Firma istnieje na rynku od 1998 roku.
Produkcja odbywa się w czterech halach produkcyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne.
Firma ABUS już od roku 1924 zapewnia poczucie bezpieczeństwa użytkownikom na całym świecie. Jako niemiecki producent wysokiej jakości systemów bezpieczeństwa ABUS dba, aby jej produkty były niezawodne i trwałe oraz cechowały się maksymalną łatwością obsługi.
Firma już od 1999 roku produkuje stolarkę okienną na miarę potrzeb klientów, zarówno z PVC, drewna, jak i aluminium. Każdy produkt tworzony jest na indywidualne, specjalne zamówienie i dostosowany do życzeń klienta. Firma Witraż nie produkuje okien na wagę, a wierzy, że okna pochodzące z Witraża są naprawdę wyjątkowe.
Firma FKS Okucia Okienne i Drzwiowe powstała w 1998 roku. Od samego początku firma ukierunkowana była na wysoką jakość oraz szybkość realizacji zamówień. Główną specjalnością jest produkcja aluminiowych klamek do okien i drzwi.
Firma OKNOPLAST Sp. z o.o. jako pierwsza w Polsce uzyskała certyfikat na okno o podwyższonej odporności na włamanie w klasie WK2 (odpowiednik obecnej klasy RC2). Firma była wielokrotnie nagradzana za innowacyjność, prędkość rozwoju i osiągane wyniki finansowe, m.in. przez Centrum Analiz Branżowych tytułem Lidera Rynku Stolarki.
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik" rozpoczęło działalność w styczniu 2012 r . Po pięciu latach istnienia ma 8000 obserwatorów oraz zrzesza ponad 1500 członków.