Nasi koalicjanci

Firma Knelsen jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej zaangażowanych w tworzenie standardów montażu stolarki w warstwie ocieplenia - rekomendowanego sposobu na uniknięcie strat ciepła z domu.
Saint-Gobain Building Glass to największy europejski producent i przetwórca szkła oraz światowy lider w dziedzinie szkła powlekanego.
Plastixal to prężnie rozwijający się na rynkach europejskich polski producent okien i drzwi z PVC i aluminium.
Tremco illbruck to firma specjalizująca się w segmencie uszczelnień, klejów oraz powłok stosowanych w budownictwie i przemyśle wytwórczym.
Firma PETECKI to jeden z największych polskich firm produkujących i montujących stolarkę okienną najnowszej generacji z PCV i aluminium. Wizytówką firmy jest najwyższa jakość, trwałość i niezawodność potwierdzone licznymi certyfikatami. Firma powstała w 1995 roku, w Łodzi przez małżeństwo Edytę i Ignacego Peteckich. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w krótkim czasie zajęła jedno z czołowych miejsc wśród producentów stolarki otworowej w Polsce, a z biegiem lat również w Europie.
Hoppe - dobra klamka. Firma założona przez Friedricha Hoppe w 1952 roku, obecnie zatrudnia 3000 osób w 7 zakładach w Europie i USA. Siedziba Grupy znajduje się w Szwajcarii. HOPPE jest jednym z liderów w dziedzinie rozwoju, produkcji i dystrybucji systemów okuć do drzwi i okien w Europie.
Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.
Firma Hensfort produkuje okna od ponad 20 lat. Produkty firmy Hensfort można kupić nie tylko w Polsce, gdzie są produkowane, ale także w Niemczech, Włoszech, Francji, Holandii, Czechach, Słowacji, Ukrainie oraz w USA. Klienci Hensfort pochodzą z różnych państw oraz kultur, ale każdy z nich wymaga jednego - najwyższej jakości.
Firma ABUS już od roku 1924 zapewnia poczucie bezpieczeństwa użytkownikom na całym świecie. Jako niemiecki producent wysokiej jakości systemów bezpieczeństwa ABUS dba, aby jej produkty były niezawodne i trwałe oraz cechowały się maksymalną łatwością obsługi.
Firma już od 1999 roku produkuje stolarkę okienną na miarę potrzeb klientów, zarówno z PVC, drewna, jak i aluminium. Każdy produkt tworzony jest na indywidualne, specjalne zamówienie i dostosowany do życzeń klienta. Firma Witraż nie produkuje okien na wagę, a wierzy, że okna pochodzące z Witraża są naprawdę wyjątkowe.
Firma FKS Okucia Okienne i Drzwiowe powstała w 1998 roku. Od samego początku firma ukierunkowana była na wysoką jakość oraz szybkość realizacji zamówień. Główną specjalnością jest produkcja aluminiowych klamek do okien i drzwi.
Firma OKNOPLAST Sp. z o.o. jako pierwsza w Polsce uzyskała certyfikat na okno o podwyższonej odporności na włamanie w klasie WK2 (odpowiednik obecnej klasy RC2). Firma była wielokrotnie nagradzana za innowacyjność, prędkość rozwoju i osiągane wyniki finansowe, m.in. przez Centrum Analiz Branżowych tytułem Lidera Rynku Stolarki.