Nasi koalicjanci

Firma Hensfort produkuje okna od ponad 20 lat. Produkty firmy Hensfort można kupić nie tylko w Polsce, gdzie są produkowane, ale także w Niemczech, Włoszech, Francji, Holandii, Czechach, Słowacji, Ukrainie oraz w USA. Klienci Hensfort pochodzą z różnych państw oraz kultur, ale każdy z nich wymaga jednego - najwyższej jakości.
EKO-OKNA S.A. jest jednym z czołowych producentów stolarki otworowej w Europie. Firma istnieje na rynku od 1998 roku.
Produkcja odbywa się w czterech halach produkcyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne.
Firma ABUS już od roku 1924 zapewnia poczucie bezpieczeństwa użytkownikom na całym świecie. Jako niemiecki producent wysokiej jakości systemów bezpieczeństwa ABUS dba, aby jej produkty były niezawodne i trwałe oraz cechowały się maksymalną łatwością obsługi.
Dahua Technology to wiodący światowy producent urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej. Według raportu IHS 2016 Dahua zajmuje drugą pozycję na liście największych światowych producentów systemów telewizji dozorowej.
Firma już od 1999 roku produkuje stolarkę okienną na miarę potrzeb klientów, zarówno z PVC, drewna, jak i aluminium. Każdy produkt tworzony jest na indywidualne, specjalne zamówienie i dostosowany do życzeń klienta. Firma Witraż nie produkuje okien na wagę, a wierzy, że okna pochodzące z Witraża są naprawdę wyjątkowe.
FIBARO wzbogaca życie ludzi na całym świecie poprzez tworzenie komfortowej, przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni domowej. Dzięki ambicji i kreatywności pracowników dostarcza inteligentne, komplementarne rozwiązania, które zachwycają Klientów na całym świecie.
Firma FKS Okucia Okienne i Drzwiowe powstała w 1998 roku. Od samego początku firma ukierunkowana była na wysoką jakość oraz szybkość realizacji zamówień. Główną specjalnością jest produkcja aluminiowych klamek do okien i drzwi.
Firma eltrox.pl jest dystrybutorem wysokiej jakości monitoringu, systemów alarmowych, automatyki domowej i innych multimediów służących bezpieczeństwu domu.
Marka DAKO stworzona przez braci Studzińskich w 1994 r. to dzisiaj firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji okien i drzwi z PVC, drewna i aluminium oraz rolet zewnętrznych i bram garażowych.
Firma OKNOPLAST Sp. z o.o. jako pierwsza w Polsce uzyskała certyfikat na okno o podwyższonej odporności na włamanie w klasie WK2 (odpowiednik obecnej klasy RC2). Firma była wielokrotnie nagradzana za innowacyjność, prędkość rozwoju i osiągane wyniki finansowe, m.in. przez Centrum Analiz Branżowych tytułem Lidera Rynku Stolarki.
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik" rozpoczęło działalność w styczniu 2012 r . Po pięciu latach istnienia ma 8000 obserwatorów oraz zrzesza ponad 1500 członków.
Mirola to firma działająca od 1991 roku. Rolety zewnętrzne to pierwszy produkowany przez nią asortyment. Z biegiem lat włączono do cyklu produkcyjnego bramy sekcyjne garażowe, bramy sekcyjne przemysłowe oraz bramy rolowane i parapety. Niedawno firma rozpoczęła produkcję moskitier ramkowych.