Produkty bezpieczne / Akcesoria / MACO MULTI SECUAIR

Klasa: RC2

Jednostka badawcza:

Producent: MAYER & CO BESCHLÄGE GmbH

Alpenstraße 173, A-5020 Salzburg

MACO MULTI SECUAIR to wyjątkowe okucie, które pozwala na bezpieczne wietrzenie pomieszczeń. Bezpieczne, czyli chroniące przed włamaniem nawet w klasie RC 2. SECUAIR ma dodatkową zaletę: zabezpiecza dom również przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, woda oraz mroźne powietrze. Wszystkie te funkcje zapewnia tylko JEDEN dodatkowy artykuł.

SECUAIR to uniwersalne rozwiązanie, które można stosować zarówno w stolarce z PVC,  jak i drewnianej. Rozwiązanie zostało zgłoszone jako patent.

Najważniejsze zalety MACO MULTI SECUAIR:

  1. Bezpieczne wietrzenie – wyjątkowa funkcja dodatkowa; Twój dom jest odporny na atak włamywaczy nawet podczas nieobecności domowników. Dzięki zastosowaniu SECUAIR dom jest zawsze bezpieczny – okno zachowuje klasę ochrony przed włamaniem RC2 również podczas wietrzenia.
  2. Całkowita szczelność – SECUAIR zapobiega przedostawaniu się wody do wewnątrz; skrzydło na dole jest zupełnie szczelne, a Twój dom bezpieczny również w czasie ulewy.
  3. Oszczędność energii – powolna i stała wymiana powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu mieszkanie nie wychładza się nawet podczas mroźnych dni. Pomaga to oszczędzać energię i znacząco zredukować koszty ogrzewania domu, dbając jednocześnie o właściwą cyrkulację powietrza.
  4. Brak przeciągów – SECUAIR w bezpiecznej pozycji wietrzenia eliminuje przeciągi, dbając tym samym o komfort i zdrowie użytkowników.

Dodatkowa pozycja klamki – obsługa odbywa się za pomocą dodatkowej pozycji klamki – 135° to pełny uchył, a 180° – bezpieczna pozycja wietrzenia. Nie potrzebujesz specjalnych, kosztownych dodatków, aby w pełni cieszyć się możliwościami SECUAIR.

Produkt został wyróżniony w konkursie na Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki w 2018 roku.

www.maco.pl