Produkty bezpieczne / Produkty bez certyfikatów / Roto E-Tec Control MVS

Klasa:

Producent: Roto

Jest to magnetyczny system kontroli zamknięcia i otwarcia okna. Gdy dojdzie do przerwania pola magnetycznego w czujniku, np. przez wyważenie okna lub przesunięcie okucia po obwodzie, system wysyła – poprzez ukryte okablowanie – impuls uruchamiający alarm.

Czujniki do systemów zabezpieczeń ROTO
Włamania do domów i mieszkań są na porządku dziennym, jednak potrzebę montowania zabezpieczeń odczuwamy zwykle dopiero wtedy, gdy ofiarą włamywaczy padną najbliżsi sąsiedzi lub gdy dotknie to nas samych.
W cenie są innowacyjne i niezawodne systemy zabezpieczeń: nasz magnetyczny system kontroli zamknięcia i otwarcia okna Roto E-Tec Control MVS to propozycja indywidualnych rozwiązań w zakresie monitoringu włamań i innych zagrożeń – zarówno do nowego budownictwa, jak również do istniejących już okien w budynku.
Zasada jest prosta: system kontroluje, czy okno jest otwarte, czy zamknięte. Gdy dojdzie do przerwania pola magnetycznego w czujniku MVS, np. przez wyważenie okna, system wysyła poprzez ukryte okablowanie impuls do centralki alarmu. Dochodzi do uruchomienia sygnalizatora alarmowego, który skutecznie odstrasza włamywaczy.
Do stosowania w systemach okuć rozwierno-uchylnych Roto NT i Roto AL

www.roto-frank.com