Aktualności / Wysłaliśmy dziennikarzy za kratki!

Dziennikarze z całej Polski otrzymali wezwanie do stawiennictwa w Zakładzie Karnym Warszawa-Białołęka celem… odbycia konferencji prasowej. W ten oryginalny sposób Program Dom Bezpieczny razem ze Służbą Więzienną zaprosili przedstawicieli mediów na spotkanie, które odbędzie się 10 stycznia. Podsumowana zostanie na nim akcję #PoznajZłodzieja, a dziennikarze będą mieli okazję porozmawiać ze specjalnie doprowadzonym na konferencję zawodowym złodziejem odsiadującym wyrok więzienia.

Przygotowaliśmy kilkadziesiąt więziennych paczek z gadżetami “penitencjarnymi” (m.in. więzienna czapka, kajdanki, stalowy kubek) zapakowanych w papier i związanych sznurkiem. Wszystkie zalakowane. W ten oryginalny sposób Program Dom Bezpieczny razem ze Służbą Więzienną zaprosiliśmy przedstawicieli mediów na konferencję prasową, która odbędzie się 10 stycznia w więzieniu.

Do każdej dołączyliśmy wezwanie do stawiennictwa w Zakładzie Karnym:

Na konferencji prasowej podsumowana zostanie akcja #PoznajZłodzieja, a dziennikarze będą mieli okazję porozmawiać ze specjalnie doprowadzonymi na konferencję zawodowymi złodziejami odsiadującymi wyroki więzienia.

Forma zaproszenia bardzo przypadła przedstawicielom mediów do gustu. Cieszy nas to bardzo. Mamy nadzieję, że zaowocuje to ciekawymi artykułami i materiałami prasowymi, które poszerzą wiedzę społeczeństwa na temat zabezpieczania domów i mieszkań.

Więcej na temat akcji #PoznajZłodzieja piszemy tutaj: dombezpieczny.com