Aktualności / Zapraszamy na Securex

W dniach 23-26 kwietnia w Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się targi Securex – największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej. Nie zabraknie na nim Programu Dom Bezpieczny oraz koalicjantów. Zapraszamy na nasze stoisko!

Spotkajmy się w Poznaniu! Dom Bezpieczny będzie można odwiedzić na stoisku 28 w hali 8A. Nasi eksperci będą stale obecni na miejscu i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące bezpieczeństwa domów i domowników.  Ponadto zachęcamy do zapoznania się z naszym podręcznikiem pt. „Ochrona przed włamaniem. Poradnik dla inwestora”, który powstał we współpracy z Wielkopolską Policją. Wydawnictwo będzie można za darmo uzyskać na naszym stoisku! Znajdują się w nim informacje o sposobach ochrony przed włamaniem i kradzieżą, rodzajach zabezpieczeń i sposobach ich montażu.

Najważniejszym wydarzeniem Domu Bezpiecznego podczas tegorocznych targów Securex będzie konferencja Gminy Bezpieczne, które planowane jest  na dzień 24 kwietnia o godz. 11:00  (sala konferencyjna 1CD w pawilonie 7). Konferencja „Gmina Bezpieczna” to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy oraz skonsultowania się ze specjalistami w tematach bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej oraz prawidłowej i skutecznej współpracy z Policją. Na spotkaniu nakreślone zostaną najczęściej popełniane błędy w monitoringu miejskim oraz sposoby jak można je naprawić. W ramach tego tematu odbędą się prelekcje przedstawicieli Wielkopolskiej Policji oraz eksperta programu Dom Bezpieczny w dziedzinie monitoringu. Podczas wydarzenia odbędzie się premiera rankingu bezpieczeństwa gmin powiatu poznańskiego przygotowanego przez Dom Bezpieczny i Centrum Analiz Badawczych.

W kolejnym dniu planowane jest ważne wydarzenie dla naszej koalicji. Podczas spotkania z Partnerami Programu Dom Bezpieczny omówimy dotychczasowe działania i wymienimy się doświadczeniami. Mamy nadzieję, że rozmowy zaowocują nowymi pomysłami na kolejne nasze akcje. Podczas wydarzenia wręczymy wyróżnienia “Produkt Poleca Dom Bezpieczny” dla wskazanych przez koalicjantów produktów, spełniających surowe normy bezpieczeństwa.

W dniu 26 kwietnia przedstawiciele Domu Bezpiecznego będą uczestniczyli w szkoleniu Polskiej Izby Systemów Alarmów dla przyszłych inżynierów systemów zabezpieczeń, podczas którego wygłoszą 20-minutowy wykład na temat Programu.

Mamy też dobrą wiadomość dla tych wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się na targach Securex w Poznaniu. Przygotowujemy wideorelację z targów w której zaprezentujemy najciekawsze wydarzenia oraz rozwiązania pokazane na stoiskach. Na naszym stoisku zostanie również zaaranżowane studio telewizyjne, do którego zaproszeni zostali eksperci naszego programu oraz przedstawiciele koalicjantów i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas rozmowy podsumujemy targi a nasi goście podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat trendów w branży zabezpieczeń. Oba nagrania już wkrótce na naszym kanale YouTube.

UWAGA KONKURS!

Podczas targów zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania są zestawy nagród związanych z bezpieczeństwem domów. Zadanie jest proste:

  • Zrób sobie selfie na naszym stoisku
  • Opublikuj je na Facebooku, Instagramie lub Twitterze
  • Oznacz we wpisie Dom Bezpieczny
  • Dodaj hasztag #DomBezpieczny
  • Pokaż nam swoją publikację
  • Odbierz nagrodę! 

Regulamin konkursu