Baza Wiedzy / Porady ekspertów / KRISPOL: Komplet stolarki dla domu na Twoich zasadach

Architektura rządzi się swoimi prawami, a zestaw stolarki otworowej elastycznie się do nich dopasowuje. Razem tworzą całość, która zachwyca. Jeszcze do niedawna drzwi, okna czy bramę garażową dobierało się wyłącznie do zewnętrznego stylu budynku. Dzisiejsze możliwości stolarki pozwalają idealnie dopasować ją również do aranżacji wnętrza. Sprawdź jak stworzyć połączenie na własnych zasadach.

 

Możliwości Twojej stolarki

Każdy z nas na pewno nie raz spotkał się z sytuacją, że zdecydowanie się na jeden kolor z pełnej palety barw stanowiło nie lada wyzwanie. Czy to przy wybieraniu koloru ścian, frontów mebli czy nawet kanapy do wnętrza. Wybierając okna, drzwi czy bramę mamy świadomość, że jest to decyzja na długie lata. Marka KRISPOL zachęca: Nie ograniczaj się! Szeroka paleta dekorów, a także kolorów z palety RAL to dla inwestora nieomal nieograniczone możliwości wiernego odwzorowania pomysłów. Idea, która najczęściej pojawia się w głowie to wymarzony dom, bez kompromisów. W przypadku stolarki otworowej inwestor może się zdecydować na dwa zupełnie różne kolory – od zewnątrz i wewnątrz, dopasowując produkty zarówno do elewacji, jak i panującego wewnątrz stylu.

Spójność kolorystyczna

Dla fanów eleganckiej klasyki również znajdzie się rozwiązanie. Wspólny styl wszystkich elementów stolarki. Brama idealnie dopasowana do drzwi? To nie tylko możliwe, ale dziś już nawet standard. Odważni inwestorzy mogą nie tylko zdecydować się na połączenie różnych kolorów, ale również faktur czy wzorów. Połączenie białej bramy garażowej i dekoru imitującego drewno na oknach – stworzy ciekawe i nietuzinkowe połączenie. Coraz częściej łączy się też różne systemy osłonowe – do dużych przeszkleń wykorzystując modne żaluzje fasadowe, mniejsze zaopatrując w rolety zewnętrzne. Za sprawą scentralizowanego zakupu np. w sieci salonów KRISHOME, pomimo różnych rozwiązań – nie tracimy czasu. Co równie ważne – montaż może odbyć się w tym samym terminie.

Brama Krispol

Drzwi wejściowe Krispol
Spójność kolorystyczna świetnie sprawdza się w przypadku minimalistycznych i nowoczesnych projektów.

Nie tylko walory estetyczne

Zakup stolarki otworowej wiąże się nie tylko z doborem aspektów wizualnych, ale przede wszystkim produktów, które będą funkcjonalne, bezpieczne i energooszczędne. Przy końcowej decyzji ważna jest również kwestia ochrony produktów.  Firma KRISPOL oferuje 5-letni okres gwarancji przy regularnym serwisowaniu na wszystkie produkty z linii HOME, przy czym na okna PVC i aluminiowe inwestor otrzymuje aż 7 lat gwarancji. Te wszystkie aspekty wpłyną na zadowolenie z decyzji.

Istotny dla inwestora powinien być również montaż produktów na terenie budowy. Sprawdźmy czy fachowcy posiadają odpowiednie certyfikaty, salon jest bezpieczny i zachowuje środki ostrożności w związku z wyjątkową sytuacją pandemiczną 

– podpowiada Marcin Garbaciak, menadżer z firmy Krispol.

 

Brama i drzwi tarasowe w tym samym styluKlasyczna brama garażowa, która jednym panelem nawiązuje do stylu drzwi tarasowych.

przekrój okna FEN 82
Okna FEN 82 od marki KRISPOL to nie tylko możliwość dwustronnego okleinowania, ale też wyboru antracytowego rdzenia wewnątrz okna.
przekrój żaluzje fasadowe
Żaluzje fasadowe zyskały ogromną popularność na polskim rynku. Są eleganckim wykończeniem nowoczesnych domów.

www.krispol.pl

 

Powiązane wpisy

Nowość: Okna z antywyważeniowym uchyłem Roto TiltSafe RC2 – bezpieczne wietrzenie latem

Nowość: Okna z antywyważeniowym uchyłem Roto TiltSafe RC2 – bezpieczne wietrzenie latem

Przez okna następuje najwięcej włamań do domów jednorodzinnych. Szczególnie w okresie wiosenno-letnim, gdy zapewniając dostęp chłodnego świeżego powietrza pozostawiamy je uchylone. Aby umożliwić użytkownikom bezpieczne wietrzenie Roto stworzyło innowacyjne okucie Roto TiltSafe, które skutecznie zabezpiecza uchylone okno przed wyważaniem w klasie RC2.

ROTO: Zamek bezpieczny

ROTO: Zamek bezpieczny

Przy wyborze drzwi wejściowych oprócz ich wyglądu zwracamy uwagę na to, by zapewniały nam maksimum bezpieczeństwa i skutecznie chroniły przed włamaniem. Warto wiedzieć, jak powinny być wyposażone drzwi, aby spełniały te ważne wymagania.

FAKRO: Bezpieczeństwo w oknach dachowych

FAKRO: Bezpieczeństwo w oknach dachowych

Chcąc uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń związanych z ewentualnym włamaniem, właściciele budynków inwestują w alarmy czy antywłamaniowe wzmocnienia zabezpieczające stolarkę pionową, ale często zapominają o oknach dachowych, przez które złodziej również może dostać się do wnętrza.