Baza Wiedzy / Porady ekspertów / KRISPOL: Komplet stolarki dla domu na Twoich zasadach

Architektura rządzi się swoimi prawami, a zestaw stolarki otworowej elastycznie się do nich dopasowuje. Razem tworzą całość, która zachwyca. Jeszcze do niedawna drzwi, okna czy bramę garażową dobierało się wyłącznie do zewnętrznego stylu budynku. Dzisiejsze możliwości stolarki pozwalają idealnie dopasować ją również do aranżacji wnętrza. Sprawdź jak stworzyć połączenie na własnych zasadach.

 

Możliwości Twojej stolarki

Każdy z nas na pewno nie raz spotkał się z sytuacją, że zdecydowanie się na jeden kolor z pełnej palety barw stanowiło nie lada wyzwanie. Czy to przy wybieraniu koloru ścian, frontów mebli czy nawet kanapy do wnętrza. Wybierając okna, drzwi czy bramę mamy świadomość, że jest to decyzja na długie lata. Marka KRISPOL zachęca: Nie ograniczaj się! Szeroka paleta dekorów, a także kolorów z palety RAL to dla inwestora nieomal nieograniczone możliwości wiernego odwzorowania pomysłów. Idea, która najczęściej pojawia się w głowie to wymarzony dom, bez kompromisów. W przypadku stolarki otworowej inwestor może się zdecydować na dwa zupełnie różne kolory – od zewnątrz i wewnątrz, dopasowując produkty zarówno do elewacji, jak i panującego wewnątrz stylu.

Spójność kolorystyczna

Dla fanów eleganckiej klasyki również znajdzie się rozwiązanie. Wspólny styl wszystkich elementów stolarki. Brama idealnie dopasowana do drzwi? To nie tylko możliwe, ale dziś już nawet standard. Odważni inwestorzy mogą nie tylko zdecydować się na połączenie różnych kolorów, ale również faktur czy wzorów. Połączenie białej bramy garażowej i dekoru imitującego drewno na oknach – stworzy ciekawe i nietuzinkowe połączenie. Coraz częściej łączy się też różne systemy osłonowe – do dużych przeszkleń wykorzystując modne żaluzje fasadowe, mniejsze zaopatrując w rolety zewnętrzne. Za sprawą scentralizowanego zakupu np. w sieci salonów KRISHOME, pomimo różnych rozwiązań – nie tracimy czasu. Co równie ważne – montaż może odbyć się w tym samym terminie.

Brama Krispol

Drzwi wejściowe Krispol
Spójność kolorystyczna świetnie sprawdza się w przypadku minimalistycznych i nowoczesnych projektów.

Nie tylko walory estetyczne

Zakup stolarki otworowej wiąże się nie tylko z doborem aspektów wizualnych, ale przede wszystkim produktów, które będą funkcjonalne, bezpieczne i energooszczędne. Przy końcowej decyzji ważna jest również kwestia ochrony produktów.  Firma KRISPOL oferuje 5-letni okres gwarancji przy regularnym serwisowaniu na wszystkie produkty z linii HOME, przy czym na okna PVC i aluminiowe inwestor otrzymuje aż 7 lat gwarancji. Te wszystkie aspekty wpłyną na zadowolenie z decyzji.

Istotny dla inwestora powinien być również montaż produktów na terenie budowy. Sprawdźmy czy fachowcy posiadają odpowiednie certyfikaty, salon jest bezpieczny i zachowuje środki ostrożności w związku z wyjątkową sytuacją pandemiczną 

– podpowiada Marcin Garbaciak, menadżer z firmy Krispol.

 

Brama i drzwi tarasowe w tym samym styluKlasyczna brama garażowa, która jednym panelem nawiązuje do stylu drzwi tarasowych.

przekrój okna FEN 82
Okna FEN 82 od marki KRISPOL to nie tylko możliwość dwustronnego okleinowania, ale też wyboru antracytowego rdzenia wewnątrz okna.
przekrój żaluzje fasadowe
Żaluzje fasadowe zyskały ogromną popularność na polskim rynku. Są eleganckim wykończeniem nowoczesnych domów.

www.krispol.pl

 

Powiązane wpisy

Pilkington: Szyby zespolone bezpieczne

Pilkington: Szyby zespolone bezpieczne

Bardzo często myśląc o zastosowaniu w swoim domu produktów poprawiających bezpieczeństwo, mamy na myśli produkty „antywłamaniowe”. Jednak pomimo takiej potocznej nazwy, nie stanowią one bariery nie do pokonania. Ich celem jest jedynie czasowe zabezpieczenie i utrudnienie włamania.

G-U: Innowacyjne rozwiązania dla inteligentnego domu

G-U: Innowacyjne rozwiązania dla inteligentnego domu

Inteligentne domy stają się coraz bardziej popularne i dostępne. Domy przyszłości przechodzą do teraźniejszości, a na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań dla tego typu budownictwa.

Pilkington: Czym są szyby ognioochronne?

Pilkington: Czym są szyby ognioochronne?

Szkło jest materiałem niepalnym, jednak nie jest odporne na duże różnice temperatur. Dlatego w trakcie pożaru zwykła szyba bardzo szybko ulega zniszczeniu. Istnieją jednak szyby ogniochronne, odporne na temperatury.