Poznajcie najbezpieczniejsze gminy w powiecie poznańskim

W dniach 23-26 kwietnia w Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się targi Securex – największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej. Dom Bezpieczny organizuje podczas nich konferencję „Gminy Bezpieczne”, na której premierę będzie miał ranking bezpieczeństwa gmin powiatu poznańskiego.

Konferencja “Gmina Bezpieczna” odbędzie się w dniu 24 kwietnia o godzinie 11:00  na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w sali konferencyjnej 1CD w pawilonie 7.

Konferencja „Gmina Bezpieczna” to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy oraz skonsultowania się ze specjalistami w tematach bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej oraz prawidłowej i skutecznej współpracy z Policją. Na spotkaniu nakreślone zostaną najczęściej popełniane błędy w monitoringu miejskim oraz sposoby jak można je naprawić, o czym opowie wybitny eksperta w zakresie monitoringu – Stefan Siudalski.

Na konferencji swoją premierę będzie miał ranking bezpieczeństwa gmin powiatu poznańskiego przygotowany przez Dom Bezpieczny i Centrum Analiz Branżowych. . To początek nowego projektu, którego celem jest stworzenie ogólnopolskiego rankingu gmin stawiających na bezpieczeństwo mieszkańców oraz działających na rzecz bezpieczeństwa obiektów użyteczności publicznej.

Pierwsza edycja ogólnopolskiego rankingu bezpieczeństwa gmin w Polsce ukaże się już w drugiej połowie tego roku! Wkrótce opublikujemy kolejne informacje na ten temat.

Pozostałe wydarzenia Domu Bezpiecznego podczas Targów Securex

  • Podczas spotkania z Partnerami Programu Dom Bezpieczny w dniu 25 kwietnia omówione zostaną dotychczasowe działania. Podczas wydarzenia wręczone zostaną wyróżnienia „Produkt Poleca Dom Bezpieczny” dla wskazanych przez koalicjantów produktów, spełniających surowe normy bezpieczeństwa.
  • W dniu 26 kwietnia przedstawiciele Domu Bezpiecznego będą uczestniczyli w szkoleniu Polskiej Izby Systemów Alarmów dla przyszłych inżynierów systemów zabezpieczeń, podczas którego wygłoszą 20-minutowy wykład na temat Programu.
  • Mamy też dobrą wiadomość dla tych wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się na targach Securex w Poznaniu. Przygotowujemy wideorelację z targów w której zaprezentujemy najciekawsze wydarzenia oraz rozwiązania pokazane na stoiskach. Na naszym stoisku zostanie również zaaranżowane studio telewizyjne, do którego zaproszeni zostali eksperci naszego programu oraz przedstawiciele koalicjantów i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas rozmowy podsumujemy targi a nasi goście podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat trendów w branży zabezpieczeń. Oba nagrania już wkrótce na naszym kanale YouTube.

 

UWAGA KONKURS!

Podczas targów zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania są zestawy nagród związanych z bezpieczeństwem domów.

Więcej o uczestnictwie Programu Dom Bezpieczny w targach Securex