Aktualności / Gmina Bezpieczna

Dom Bezpieczny  organizuje podczas poznańskich targów Securex konferencję „Gminy Bezpieczne”. To początek naszego nowego projektu, którego celem jest stworzenie ogólnopolskiego rankingu gmin stawiających na bezpieczeństwo mieszkańców oraz działających na rzecz bezpieczeństwa obiektów użyteczności publicznej.

Spotkanie odbędzie się dnia 24 kwietnia o godzinie 11:00  na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w sali konferencyjnej 1CD w pawilonie 7.

Konferencja „Gmina Bezpieczna” to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy oraz skonsultowania się ze specjalistami w tematach bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej oraz prawidłowej i skutecznej współpracy z Policją. Na spotkaniu nakreślone zostaną najczęściej popełniane błędy w monitoringu miejskim oraz sposoby jak można je naprawić.

W ramach tego tematu odbędą się prelekcje przedstawicieli Wielkopolskiej Policji oraz eksperta programu Dom Bezpieczny w dziedzinie monitoringu. Podczas wydarzenia odbędzie się premiera rankingu bezpieczeństwa gmin powiatu poznańskiego przygotowanego przez Dom Bezpieczny i Centrum Analiz Branżowych.

Jeszcze w tym roku ukaże się pierwsza edycja ogólnopolskiego rankingu bezpieczeństwa gmin w Polsce! Wkrótce opublikujemy kolejne informacje na ten temat.

Więcej na temat obecności Programu Dom Bezpieczny na targach Securex TUTAJ.